Bevásárló kosár:
a kosár tartalma 0 termék
Főoldal 02
Digitális képkidolgozás
Digitális fényképezőgépek
  Cserélhető objektíves kompakt
  Kompakt fényképezőgépek
Sportkamera
Instant gépek, kiegészítők
  Instax és Polaroid fényképezőgép
  Instant fotónyomtatók
  Instax és Polaroid filmek
  Instax és Polaroid kiegészítők
  Analóg, filmes fényképezőgép
  Egyszerhasználatos fényképezőgép
  35mm színes filmek
  35mm fekete-fehér film
Fényképező, kamera kiegészítő
  Vlogger szettek, körlámpák
  Vaku és kiegészítők
  Studióvakuk, lámpák
  Objektívek
  Lámpa, derítés, kiegészítő
  Fotó-videó állványok, rögzítés
  Táskák, tokok, szíj
  Tisztítás, védelem
  Memóriakártyák
  Kontroll monitorok
  Mikrofon
  Objektív szűrők
  Egyéb kiegészítők
  Szkenner
  Lessátor
  Kioldók
  Stúdióállvány
  Kamera keret, fogantyú
Szórakoztató elektronika
  Digitális képkeretek
  Fülhallgató, hangszóró
  Időjárásállomás, óra
Távcső, teleszkóp, éjjellátó
  Figyelőtávcsövek
  Teleszkóp
  Távcső
  Mikroszkóp
  Mikroszkóp, teleszkóp kiegészítő
  Egyszemes távcsövek
  Éjjellátó
  Iránytű
  Vadászlámpa, fejlámpa
  Távolságmérők
  Vadkamera, vadkamera szett
  Kültéri szúnyogriasztó készülék
  Kültéri szúnyogriasztó kiegészít
Cikkek
Hírek, információk, tesztek minden nap tovább
Friss cikkek
Összes cikk
Hírek, újdonságok
  Akciók   Keresés   Kapcsolat   Regisztráció   Bejelentkezés
Termék
Levenhuk Nelson 7x50 kétszemes távcső
[72109]
A terméket 2022 január 20, csütörtöktól(től) forgalmazzuk
Ár: 88.990Ft
Rendelésre
 
Ajánld ezt a terméket ismerőseidnek:
Facebook
Twitter
Iwiw
Startlap
Google Bookmark
Termékinformáció
Tengeri kétszemes távcsövek vízálló, a vízen úszó házzal. Nagyítás: 7x. Objektívlencse átmérője: 50 mm.

Termékkód: 72109
Nagyítás foka, x: 7
Objektívlencse átmérője (rekesznyílás), mm:50
Gyártó: Levenhuk
Ország: KNK, a Levenhuk, Inc. (USA) ellenőrzése mellett
Garancia: élettartamra szóló
Szállítási súly:1.415 kg



A Levenhuk Nelson 7x50 tengeri kétszemes távcsövet halászok, jachttulajdonosok és a vízi utazások kedvelői számára tervezték. Az optikai eszközt vízálló burkolat védi. A 7x nagyításra képes kétszemes távcső segítségével a távoli objektumok részletei is jól megfigyelhetők. A közelfókusz távolsága négy méter.

Az optikai rendszer alapját a Porro-prizma képezi. Az optikai elemek BaK-4 típusú üvegből készültek. A lencséket teljesen bevonatolt, többrétegű, tükröződésmentes burkolat fedi be. Így fényes, élénk és részletes képek keletkeznek.

A dombornyomott, műanyag burkolat megvédi az optikai elemeket a portól, nedvességtől és a véletlenszerű ütődésektől. Ergonomikus kialakítása és csúszásgátló bevonata biztos fogást biztosít. A tekerhető szemkagylók révén a megfigyelések a szemüveget viselők számára is rendkívül kényelmesek. A ház nitrogénnel van feltöltve, így megakadályozza a lencsék párásodását.

A Levenhuk Nelson 8x30 tengeri kétszemes távcsövek vízálló, a vízen úszó házzal rendelkeznek; azaz, ha véletlenül beleesnek a vízbe nem süllyednek el, és a lencsék és a prizma nem sérül meg. Rendeljen Levenhuk FS10 úszó pántot ezekhez a kétszemes távcsövekhez, hogy azokat soha ne veszíthesse el!

A Levenhuk Nelson 7x50 olyan modell, amelynek optikai tubusait egyedileg lehet fókuszálni. A kétszemes távcső tubusait külön lehet állítani; nincs központi fókuszállító kerék. Szükség esetén a kétszemes távcsövet háromlábú állványra is fel lehet szerelni a távcső vázán elhelyezkedő foglalat segítségével.

A kétszemes távcső különleges jellemzői - a beépített távolságmérő és diódalámpás iránytű. Az iránytű azt jelzi, hogy az objektum milyen irányban helyezkedik el. Az osztás értéke 1°. Észak = 360°, Dél = 180°, Kelet = 90° és Nyugat = 270°.

A távolságmérővel a megfigyelt objektum méretét (magasságát) vagy az attól való távolságot lehet kiszámítani. A fent említett paraméterekből az egyiket ismerni kell, hogy a másikat egy speciális képlet segítségével kiszámolhassa. A távolságmérő adatait helyettesítse be a képletbe.

Jellemzők:

A vízen úszó tengeri megfigyelésekhez való kétszemes távcsövek
Beépített iránytű és diódalámpás távolságmérő
Nitrogénnel töltött, tartós, vízálló burkolat
BaK-4 üvegből készült Porro-prizma
Teljesen és több rétegben bevonatolt lencsék
Egyedileg állítható szemlencsék

A készlet a következőket tartalmazza:
Kétszemes távcső
Szemlencse és objektívlencse-védősapkák
Nyakpánt
Törlőkendő
Táska
2 db LR936 elem (a csomag része)
Használati útmutató és élettartam garancia
Copyright © 2006, Company Name. ©2004 osCommerce
Fejlesztő: oscommerce.hu| Adatvédelem | Vásárlási feltételek
K&F Concept távcsövek
kalandra fel
kodak m35
K&F Concept távcső
Fényképes ajándék akár 1 órán belül
Fényképes kötény akár 1 órán belül
Fényképes póló akár 1 órán belül